Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-8 dni
Koszt wysyłki od: brak. PLN

Zaproszenia i zaproszenia składane. Oferujemy zaproszenia drukowane na papierze kredowym 250, 300 g mat oraz błysk oraz 350 g mat. Formaty które są dostępne to: zaproszenia składane A5 do A6, 2 x DL do DL, A6 do A7 oraz zaproszenia cięte do formatów: 150 x 150 mm, DL – 99 x 210 mm, A6 – 105 x 148 mm. Mimo zmieniających się trendów i funkcjonowaniu zaproszeń elektronicznych, zaproszenia drukowane nadal odgrywają ważną rolę przy organizacji spotkań, uroczystości, będąc elegancką formą komunikacji pomiędzy organizatorami a uczestnikami spotkania. Zaproszenia składane to niezbędny, podstawowy produkt w każdej firmie, używany na co dzień w pracy przy organizacji imprez, na targach, konferencjach. To jeden z elementów komunikacji wizualnej i czytelna identyfikacja każdej firmy. Dzięki poprawnie zaprojektowanym zaproszeniom (spójnie z innymi materiałami), trwale utrwalamy go wśród naszych kontrahentów. W połączeniu z elegancką wizytówką oraz kopertą, zaproszenia mogą stanowić bardzo istotny element budujący wizerunek firmy. Wizerunek ten może być również w dość łatwy sposób adoptowany w innych materiałach, takich jak broszury zszywane, notesy, plakaty, katalogi czy karty lojalnościowe – na wszystkich tych produktach, które dostępne są w naszym serwisie. Rodzaje zaproszeń oraz zaproszeń składanych, dostępne w naszej drukarni internetowej Studio Horyzont Drukarnia Warszawa, Grzybowska 87.

Zaproszenia oraz zaproszenia składane oferujemy w wersja ciętych do żądanego formatu lub składanych. Proponujemy składanie oraz cięcie:

- 4 strony na pół

- 6 stron na trzy

- cięcie do formatu / przycinanie do formatów niestandardowych

W zależności od pomysłowości projektantów oraz ilości treści znajdującej się na zaproszeniu, jesteśmy w stanie zaproponować praktycznie wszystkie opcje składania, jakie znajdzie się zapotrzebowanie.

Różnorodność gramatur oraz dostępność zróżnicowanych uszlachetnień w zależności od zapotrzebowania stwarza duże możliwości projektowe, ograniczone jedynie wyobraźnią projektantów. Druk zaproszeń, oferujemy w technice druku cyfrowego lub druku offsetowego. Możliwe także są dodatkowe uszlachetnienia zaproszeń, foliowanie mat, błysk czy foliowanie Soft Skin z lakierem wybiórczym UV, złocenie czy srebrzenie.

W naszej drukarni oferujemy także bardzo duży wybór formatów oraz gramatur zaproszeń oraz zaproszeń składanych. Zaproszenia składane oferujemy od formatu (po złożeniu) A7 – 74 do 105 mm, przez A6, A5, A4, DL, 200 x 200 mm, 198 x 210 mm, 120 x 120 mm, 150 x 150 mm. Zaproszenia oraz zaproszenia składane drukujemy w nakładach od 50 sztuk. Pozostałe formaty zaproszeń składanych, które nie znalazły się w naszym konfiguratorze, możecie zamówił Państwo także przez Dział Handlowy, format żądany, docinamy wg zamówienia.

Zaproszenia oraz zaproszenia składane jakie oferujemy, to produkt z zadrukiem jednostronnym oraz dwustronnym w pełnym kolorze CMYK+CMYK, kolory specjalne z palety Pantone, należy więc przez zapisaniem pliku do druku zamienić na najbliższy możliwy odpowiednik w druku 4 kolorowym CMYK. Zaproszenia zabezpieczone są lakierem offsetowym lub dyspersyjnym. Nasz nowy konfigurator, który stale powiększamy o nowe gramatury oraz formaty w sposób automatyczny wyliczy wszystkie koszty zamówienia, podając cenę netto oraz kwotę podatku vat (w naszej drukarni, wszystkie dostawy są bezpłatne). Jeżeli nie posiadają Państwo własnych plików do druku (zamknięty plik pdf) zaproszeń oraz zaproszeń składanych, zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia graficznego. Graficy z przyjemnością pomogą w stworzeniu takiego pliku lub pomogą w jego przygotowaniu do druku. Mogą także zaprojektować Państwu layout do podstaw, na podstawie Państwa wskazówek.

 

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, która specyfikacja będzie najbliższa Państwa oczekiwaniom, prosimy o kontakt z biurem handlowym biuro@studiohoryzont.pl lub przez stronę Studio Horyzont Drukarnia Warszawa – www.studiohoryzont.pl