Terminy realizacji produkcji

Większość nakładów (do 10 0000 sztuk) drukowanych na papierach kredowych 130 g błysk wysyłamy w terminie 1 dniowym - cykl 24 godzinny (zamówienia kompletujemy maksymalnie do godz, 9:00). Wysyłka jest bezpłatna na terenie całej Polski (w zależności od regionu oraz rodzaju przesyłek jest to firma Fedex, UPS, GLS lub DPD). Pozostałe produkty, drukowane na papierach 130 g mat, 170, 250, 300, 350 g błysk i mat lub wymagające szycia, klejenia lub dodatkowego uszlachetnienia (złoto, srebro, lakier wybiórczy UV, tłoczenie, oprawa spiralowana lub listwowanie) wysyłamy w ciągu 2 do 4 dni roboczych.  Dzień złożenia zamówienia oraz księgowania wpłaty i akceptacji pliku do druku jest dniem zerowy, przeznaczony na kompletowanie zamówienia, sprawdzanie plików, skład na arkuszu, naświetlenia, druk próbny arkusza na potrzeby produkcji itp. Godzina ostatecznej akceptacji i księgowania wpłat to godz.9:00 dla arkuszy o gramaturze 130, 170, 250, 300, 350 g błysk oraz mat. Terminy realizacji liczone są w dniach roboczych począwszy od dnia następnego dnia po dniu zerowym (w którym zamówienie zostało zaksięgowane i sprawdzone). Każde zamówienie otrzymuje swój numer, potwierdzone jest dokumentem pro-forma z numerem zamówienia oraz datą i godziną jego otrzymania. 

Wysyłka produktów odbywa się w godzinach wieczornych, z magazynu głównego (produkcji) do magazynów głównych firm kurierskich Fedex (w Łomiankach) oraz UPS (w Wólce Kosowskiej).  Dalsza dystrybucja w godzinach nocnych, do odziałów regionalnych doręczeń w danych regionach doręczeń miejscowych. 

Poniżej podajemy terminy wysyłki towaru w zależności od gramatury surowca oraz uszlachetnienia (terminy wysyłki, możemy potwierdzić także w dniu przyjęcia zamówień do realizacji). W sytuacjach w których Zamawiający ma ograniczony czas na realizację zamówienia, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego terminu w dziale handlowym (abyśmy mogli potwierdzić czy zamówienie możemy przyjąć do realizacji). Terminy realizacji dostaw są optymalne i nie jest możliwe ich skrócenie. Wszytkie ceny w serwisie dotyczą standardowego trybu realizacji (poniżej podajemu ilość dni roboczych), w sytuacjach pilnych wymagających trybu ekspresowego, prosimy o kontakt z działem handlowym.

Terminy realizacji do 10 000 szt.

ULOTKI:

papier kredowy błysk 130 g - 1 dzień, kompletowanie do 9:00

papier kredowy mat 130 g, 170 g błysk i mat - od 2 dni do 3 dni

papier kredowy błysk i mat 250 g - od 2 dni (tryb ekspresowy) do 4 dni (tryb standardowy)

papier kredowy błysk i mat 300 g - do 4 dni

ULOTKI SKŁADANE:

papier kredowy błysk 130 g - 1 dzień, kompletowanie do 9:00 

papier kredowy mat 130 g - od 2 dni do 3 dni

papier kredowy błysk i mat 170 g - 3 dni

papier kredowy błysk i mat 250 g - od 2 dni (tryb ekspresowy) do 4 dni (tryb standardowy)

papier kredowy błysk i mat 300 g - do 4 dni

PLAKATY:

A1, A2, A3, B1, B2, B3 - dotyczy druku offsetowego 

papier kredowy błysk 130 g - 1 dzień kompletowanie do 9:00  

papier kredowy mat 130 g - 1 do 2 dni

papier kredowy błysk i mat 170 g - 2 dni

papier kredowy błysk i mat 250 g - 2 dni

papier kredowy błysk i mat 300 g - 2 dni

ULOTKI LUX Z LAKIEREM WYBIÓRCZYM UV: - od 4 do 5 dni roboczych

KATALOGI ZSZYWANE: - 1 dzień - tryb ekspresowy lub ten sam dzień - tylko na papierze kredowym 130 g błysk do 500 sztuk), 3 do 4 dni ze zróżnicowaną okładką 250/130 g, 300/170 g, 4 do 5 dni roboczych (katalogi z folią, folią + lakierem UV, z innymi uszlachetnieniami)  

KATALOGI KLEJONE PUR:  od 3 do 6 dni roboczych

WIZYTÓWKI:  od 1 dnia (ten sam dzień w przypadku druku ekspresowego, kompletowanie do godz 11:00) 3 dni (standard bez uszlachetnień), 6 dni - tryb standardowy (dla wizytówek z folią mat / błysk, lakierierem UV) oraz w trybie ekspresowym 4 dni (dla wizytówek z folią mat / błysk), 8 dni (lakier UV, lakier UV 3D) 11 dni (tłoczenia, hot stamp, złocenia, srebrzenia)

BIZNES KARTY: - od 2 do 5 dni roboczych  

PAPIERY FIRMOWE: - od 1 do 3 dni roboczych

TECZKI OFERTOWE: - od 3 do 4 dni roboczych

DRUK NA TWORZYWACH: (wszystkie produky) - 4 do 5 dni roboczych

DRUK CYFROWY: (wielkoformatowe plakaty cyfrowe, billboardy, banery, tablice pvd) - 2 do 4 dni roboczych, w zależności od formatu, nakładu oraz gramatury papieru

NOTESY KLEJONE: - od 3 (w trybie ekspresowym) do 8 dni roboczych

KALENDARZE TRÓJDZIELNE I JEDNODZIELNE: - 10 do 13 dni roboczych

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE NA SPIRALI: - 5 dni roboczych

KOPERTY: - od 2 dni roboczych

BLOCZKI SAMOKOPIUJĄCE: - 3 dni robocze

DŁUGOPISY GRAWEROWANE: - 5 do 9 dni roboczych

NAKLEJKI: - 1 do 5 dni roboczych, w zależności od podłoża i techniki wykończenia (papier, folia, folia z folią, nacinanie na arkuszu lub cięcie na gilotynie)

WAŻNA INFORMACJA : Ze względu na złożony procesu produkcji, zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji o 1 dzień roboczy. Odbiór osobisty z biura handlowego nie jest możliwy, w biurowcu znajdują się tylko biura i studio graficzne. Dostawy po zakończonej produkcji realizujemy z zakładu produkcyjnego na ul. Garibladiego 4 w Warszawie, bezpośrednio do siedziby Zamawiającego. Pracownicy działu produkcji / magazynierzy, nie mają możliwości sprawdzenia upoważnień kierowców do odbiorów osobistych w miejscu produkcji, tym samym nie mają możliwości wydawania gotowych materiałów. Dostawy realizowane są przez firmę UPS oraz FEDEX - termin realizacji dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy, od dnia wysyłki. Firma Fedex zastrzega jednak, że w niektórych regionach doręczeń, oraz w sytuacjach dużej ilości przesyłek w danym regionie, termin realizacji dostawy może wynosić 2 dni.  Dostawy realizowane z Drukarni Horyzont są bezpłatne.