Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: dni
Koszt wysyłki od: brak. PLN

Papier firmowy to bardzo ważny produkt używany w biurze każdej firmy, mający zastosowanie na co dzień w korespondencji pomiędzy biurowej. To jeden z podstawowych elementów komunikacji wizualnej i czytelna identyfikacja każdej firmy. Papierów firmowych używamy na co dzień, przy każdej najmniejszej nawet sprawie pomiędzy firmami. Świadome  budujemy więc w ten sposób, obraz naszej marki, utrwalając go wśród naszych kontrahentów. W połączeniu z elegancką wizytówką oraz kopertą, papier firmowy stanowi bardzo istotny element budujący wizerunek marki. Projekt graficzny papieru firmowego, jego poszczególne elementy mogą z łatwością być adoptowane w projektach innych materiałów, takich jak ulotki, karty katalogowe, notesy, plakaty, katalogi czy karty lojalnościowe. Należyta dbałość o te drobne szczegóły, jest w dzisiejszych czasach bardzo ważnym elementem poprawności wizerunku całej firmy. Używając codziennie dobrze zaprojektowanego i dobrze  wydrukowanego papieru firmowego dajemy się więc dobrze zapamiętać swoim klientom, nie tylko od strony wysokiej jakości usług, ale również jako firma dbająca o sprawy swojego  wizerunku graficznego.

Formaty oraz gramatury papieru firmowego, dostępne w serwisie Studio Horyzont, Drukarnia Warszawa, 00-844 Grzybowska 87.

Papier firmowy drukujemy na papierze offsetowym niepowlekanym (na którym w dość łatwy sposób możliwe jest drukowanie laserowe / atramentowe oraz zapisywanie odręczne) - offset – preprint 90 g. Druk w technice offsetu cyfrowego HPI 5500 lub druku offsetowego z formatu B1, bez dodatkowego lakierowania arkusza. Formaty papierów firmowych, które oferujemy to A5 (210 x 148 mm) oraz A4 (297 x 210 mm). Drukowane papieru może być jednostronne oraz dwustronnie. Dodatkowo w opcji proponujemy także papier firmowy, który dostarczamy już złożony na trzy (6 stron DL w C) lub na pół (4 strony A5 na pół). Dotyczy to jednak papierów, które nie będą już drukowane w biurach (na drukarkach biurowych) a treść będzie wydrukowana, dla wszystkich kopii przed jego złożeniem.

Bardzo istotną sprawą jest to, aby firmowy papier był drukowany na odpowiedniej jakości surowcu. Nasz materiał (preprint offset 80 lub 90 g/m2) to papier przeznaczony do korespondencji biurowej, bardzo wysokiej jakości. Z powodzeniem może być więc używany w biurowych drukarkach laserowych, atramentowych lub innych urządzeniach służących do dodruku treści.

Jeżeli przed złożeniem zamówienia chcieliby Państwo poznać naszą gamę papierów, ocenić ich jakość lub spotkać się z naszym przedstawicielem handlowym, możecie zamówić bezpłatne próbki papierów oraz uszlachetnień lub wizytę naszego handlowca i sprawdzić wysoką jakość druku oraz surowce, na których drukujemy.  

Aby zamówić próbniki lub wizytę handlowca (spotkanie z handlowcem jest możliwe tylko w  Warszawie i okolicach) prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym biuro@studiohoryzont.pl lub przez stronę Studio Horyzont, Drukarnia Warszawa, 00-844 Grzybowska 87 – www.studiohoryzont.pl  

Nasze studio graficzne oferuje także bezpłatne konsultacje, pliki pomocy, korekty (jeżeli jest to możliwe) oraz bezpłatne doradztwo przy generowaniu plików produkcyjnych. Możliwe jest także skorzystanie z usług projektowania graficznego z przygotowaniem do druku. Pliki papieru firmowego, przygotowane na podstawie Państwa wskazówek, przygotowujemy w cenie 24 zł + vat  w przypadku druku jednostronnego oraz 48 zł + vat w przypadku druku obustronnego.