Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: brak. PLN

Ulotki to podstawowy produkt w każdej firmie, używany na co dzień w pracy handlowców, na targach, imprezach, konferencjach, mailingach. To jeden z elementów komunikacji wizualnej i czytelna identyfikacja każdej firmy. W połączeniu z elegancką wizytówką oraz kopertą, ulotka stanowi bardzo istotny element budujący wizerunek marki. Wizerunek ten może być również w dość łatwy sposób adoptowany w innych materiałach, takich jak broszury zszywane, notesy, plakaty, katalogi czy karty lojalnościowe – na wszystkich tych produktach, dostępnych w naszym serwisie. Używając codziennie dobrze zaprojektowanych i wydrukowanych ulotek, dajemy się dobrze zapamiętać swoim klientom, nie tylko od strony wysokiej jakości usług, ale także dbałości o sprawy wizerunkowe. Jeżeli potrzebujecie Państwo ulotek o większej ilości stron, zapraszamy na stronę „ulotki składane”.

Rodzaje ulotek dostępne w Studio Horyzont Drukarnia Warszawa, Grzybowska 87.

Ulotki drukujemy na papierze offsetowym lub kredowym od 90 do 350 g/m2 w zależności od zapotrzebowania (późniejszego przeznaczenia i wielkości dystrybucji). Niższe gramatury stosujemy przy nakładach masowych, mailingach, aby koszt dotarcia jednostkowego był jak najmniejszy. Wyższe gramatury używane już w przypadku ważniejszych wydarzeń, spotkań handlowców czy wydarzeń takich jak targi, konferencje. Druk ulotek, oferujemy w technice druku cyfrowego lub druku offsetowego.  

W naszej drukarni oferujemy także bardzo duży wybór formatów oraz gramatur ulotek. Ulotki oferujemy od najmniejszego formatu A7 – 74 x 105 mm, A6 – 105 x 148 mm, A5 – 148 x 210 mm, A4 – 210 x 297 mm, DL – 99 x 210 mm, 200 x 200 mm, 198 x 210 mm, 120 x 120 mm, 150 x 150 mm, do formatu A3 – 297 x 420 mm. Ulotki drukujemy w nakładach od 50 sztuk, aż do 1 mln sztuk. Pozostałe formy ulotek, które nie znalazły się w naszym konfiguratorze, możecie zamówił Państwo także przez Dział Handlowy, format żądany, docinamy wtedy wg zamówienia.

Ulotki reklamowe jakie oferujemy, to ulotki z zadrukiem jednostronnym oraz dwustronnym w pełnej palecie kolorów CMYK+CMYK, kolory specjalne z palety Pantone, należy więc przez zapisaniem pliku do druku zamienić na najbliższy możliwy odpowiednik w druku 4 kolorowym CMYK. Ulotki zabezpieczone są lakierem offsetowym lub dyspersyjnym. Nasz nowy konfigurator, który stale powiększamy o nowe gramatury oraz formaty w sposób automatyczny wyliczy wszystkie koszty zamówienia, podając cenę netto oraz kwotę podatku vat (w naszej drukarni, wszystkie dostawy są bezpłatne).

Jeżeli nie posiadają Państwo własnych plików do druku (zamknięty plik pdf) ulotki, zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia graficznego. Graficy z przyjemnością pomogą w stworzeniu takiego pliku lub pomogą w jego przygotowaniu do druku. Mogą także zaprojektować Państwa ulotki do podstaw, na podstawie Państwa wskazówek.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, która specyfikacja będzie najbliższa Państwa oczekiwaniom, prosimy o kontakt z biurem handlowym biuro@studiohoryzont.pl lub przez stronę Studio Horyzont