Wczytuję dane...

GRAFIKA WWW

Zapraszamy także do działu studia graficznego, zajmującego się projektowaniem dla prezentacji online, oprócz wysokiej jakości materiałów drukowanych, stworzymy dla Ciebie prezentację na stronie www oraz wizytówkę na mapach Google. Szczegółowych informacji otrzymacie Państwo wysyłając zapytanie na adres: biuro@studiohoryzont.pl Informacje dotyczące pakietów cenowych dotyczących rejestracji domen, hostingu oraz budowy stron www, można uzyskać na stronie grafików zajmujących się tymi wdrożeniami: GRAFICY STRON WWW

>

Oferta podstawowa budowy serwisów www oraz G Page, dotyczy tylko dla domen na naszym hostingu / lub domen zakupionych razem z hostingiem (w cenie 99 zł rok).

>
Projekt strony RWD - od 399 zł! Rejestracja domeny - 99,90 zł (.PL)

Jest to najlepsza cena na rynku tworzenia stron www w PL. Dodatkowo, w cenie 99 zł uruchomimy także prezentację w Google Firma widoczną na mapach Google. Ta prezentacja jest nieodzownym elementem informacji, który Państwa klienci będą widzieli na mapach Google, szukając np. dojazdu do Twojej firmy. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy zapamiętali Twoją firmę, ale nie są pewni np. szczegółów dojazdu do Ciebie. To ważne, aby mogli Ciebie szybko odszukać.

UWAGA: Poniższe ceny obowiązują tylko w przypadku zakupu pakietu (rejestracja, hosting, www, G-page, promocja G-page)

Zapraszamy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

...NOWY KONFIGURATOR ONLINE !  ZAPRASZAMY