Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: dni
Koszt wysyłki od: brak. PLN

Ulotki składane format A4 do DL (99 x 210 mm po złożeniu), ulotki, ulotki składane to podstawowy produkt w każdej firmie, używany na co dzień w pracy handlowców, na targach, imprezach, konferencjach. To jeden z elementów komunikacji wizualnej i czytelna identyfikacja każdej firmy. W połączeniu z elegancką wizytówką oraz kopertą, ulotka składana stanowi bardzo istotny element budujący wizerunek marki. Wizerunek ten może być również w dość łatwy sposób adoptowany w innych materiałach, takich jak broszury zszywane, notesy, plakaty, katalogi czy karty lojalnościowe – na wszystkich tych produktach, dostępnych w naszym serwisie. Drukarnia proponuje składanie oparte na ekonomicznym rozliczeniu całego arkusza, dzięki czemu Państwa zamówienie, będzie zrealizowane w najlepszej cenie w Polsce !

Rodzaje ulotek składanych, dostępne w serwisie Studio Horyzont Drukarnia Warszawa, Grzybowska 87.

Ulotki składane oferujemy w formacie (po złożeniu) A7, A6, DL, A5, A4, A3. Ilość kombinacji składania jest bardzo duża. Proponujemy składanie:

- 4 strony na pół, - 6 stron na trzy, - 8 stron harmonijka, - 8 stron na pół i pół, - 10 stron, - 12 stron, - mapa

W zależności od pomysłowości projektantów oraz ilości treści znajdującej się na ulotce, jesteśmy w stanie zaproponować praktycznie wszystkie opcje składania, jakie znajdzie się zapotrzebowanie.

Ulotki składane drukujemy na papierze offsetowym lub kredowym od 90, 130, 170, 250, 300, do 350 g/m2 w zależności od produktu, nakładu czy wydarzenia. Niższe gramatury stosujemy przy nakładach masowych, mailingach, aby koszt dotarcia jednostkowego był jak najmniejszy. Wyższe gramatury używane już w przypadku ważniejszych wydarzeń, spotkań handlowców czy wydarzeń takich jak targi, konferencje. Druk ulotek, oferujemy w technice druku cyfrowego lub druku offsetowego.  

W naszej drukarni oferujemy także bardzo duży wybór formatów oraz gramatur ulotek składanych. Ulotki składane oferujemy od formatu (po złożeniu( A7 – 74 do 105 mm, przed A6, A5, A4, DL, 200 x 200 mm, 198 x 210 mm, 120 x 120 mm, 150 x 150 mm, do formatu A3 – 297 x 420 mm – ten ostatni jako gazetkę reklamową. Ulotki składane drukujemy w nakładach od 50 sztuk, aż do 1 mln sztuk. Pozostałe formy ulotek składanych, które nie znalazły się w naszym konfiguratorze, możecie zamówił Państwo także przez Dział Handlowy, format żądany, docinamy wtedy wg zamówienia.

Ulotki składane jakie oferujemy, to ulotki z zadrukiem jednostronnym oraz dwustronnym w pełnym kolorze CMYK+CMYK, kolory specjalne z palety Pantone, należy więc przez zapisaniem pliku do druku zamienić na najbliższy możliwy odpowiednik w druku 4 kolorowym CMYK. Ulotki zabezpieczone są lakierem offsetowym lub dyspersyjnym. Nasz nowy konfigurator, który stale powiększamy o nowe gramatury oraz formaty w sposób automatyczny wyliczy wszystkie koszty zamówienia, podając cenę netto oraz kwotę podatku vat (w naszej drukarni, wszystkie dostawy są bezpłatne). Jeżeli nie posiadają Państwo własnych plików do druku (zamknięty plik pdf) ulotek składanych, zapraszamy do skorzystania z usług naszego studia graficznego. Graficy z przyjemnością pomogą w stworzeniu takiego pliku lub pomogą w jego przygotowaniu do druku. Mogą także zaprojektować Państwu layout do początku, na podstawie Państwa wskazówek.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, która specyfikacja będzie najbliższa Państwa oczekiwaniom, prosimy o kontakt z biurem handlowym biuro@studiohoryzont.pl lub przez stronę Studio Horyzont Drukarnia Warszawa – www.studiohoryzont.pl