Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-8 dni
Koszt wysyłki od: brak. PLN

Plakaty, druk plakatów, druk plakatów wyborczych, plakaty foliowane / lakierowane oraz plakaty cyfrowe (w zależności od formatu dobieramy najbardziej odpowiednią technikę druku oraz uszlachetnienia) to niezbędny, podstawowy produkt w każdej firmie, używany na co dzień przy organizacji eventów, spotkań, koncertów, wydarzeń artystycznych, kampanii wyborczych. To jeden z elementów komunikacji wizualnej i podstawowy produkt, bez którego żadna agencja, producent, organizator wystawy czy festiwalu, organizacja czy ugrupowanie polityczne nie może się obejść. Dzięki plakatom świadomie budujemy obraz naszej marki, utrwalając go wśród naszych kontrahentów, w przestrzeni publicznej. Plakat, plakat wyborczy w połączeniu z eleganckim papierem firmowym oraz kopertą, czy stroną www, stanowi bardzo istotny element budujący wizerunek marki. Wizerunek ten może być również w dość łatwy sposób adoptowany w innych materiałach, takich jak broszury zszywane, notesy, billboardy, katalogi czy karty lojalnościowych – wszystkie te produkty, dostępne w naszym serwisie. Odpowiednio prezentując dobrze zaprojektowane i wydrukowane plakaty, z dbałością o miejsce prezentacji, zarówno w przestrzeni publicznej jak i  biurze, terenie przedsiębiorstwa (wg spójnego dla wszystkich projektu graficznego) dajemy się dobrze zapamiętać swoim klientom / odbiorcom, nie tylko od strony wysokiej jakości usług czy wagi wydarzenia / spotkania, ale także dbałości o sprawy wizerunkowe.

Rodzaje plakatów dostępne w serwisie Studio Horyzont Drukarnia Internetowa Warszawa, 00-844 Grzybowska 87.

Plakaty drukujemy na papierze kredowym o gramaturze od 90 g do 350 g/m2 lub papierze offsetowym o gramaturze od 90 do 240 g, jak również w przypadku druku wielkoformatowego na papierach do plakatów billboardowych blueback (z niebieskim spodem)  115 g, w technice druku cyfrowego lub druku offsetowego. Dostępne formaty plakatów to A3, A2, A1, B3, B2, B1, A0, B0 XXL 1090 x 1530 mm, jak również szarfy i te formaty które możemy uzyskać w druku cyfrowym z rolki do szerokości 1500 mm. Plakaty drukowane są jedno lub dwustronnie. Dodatkowo w opcji możemy zaproponować uszlachetnianie drukowanych plakatów folią matową, błyszczącą, lakierami High Gloss błyszczącym lub matowymi lakierami hybrydowymi, znacznie uatrakcyjniając powierzchnię zadrukowanego materiału. Nasz produkt „Plakaty / plakaty wyborcze”, drukujemy na najwyższej jakości papierach. Z pewnością więc zadowolimy Państwa jakością naszego druku. Zapraszamy do poznania naszej oferty druku plakatów, jakie drukujemy w naszej drukarni ! Zanim złożycie Państwo zamówienie, możecie zamówić bezpłatne próbniki naszych papierów, sprawdzić wysoką jakość druku oraz surowce, które możemy Państwu zaproponować. Studio Horyzont - Drukarnia Internetowa Warszawa, Grzybowska 87, przygotowała dla Państwa bezpłatną wysyłkę próbników. W przypadku plakatów, próbnik zawiera nie tylko same papiery (od 90 do 350 g), ale także przykładowe uszlachetnienia stosowane w druku, dedykowane dla innych produktów, o mniejszych formatach.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni, która specyfikacja będzie najbliższa Państwa oczekiwaniom, prosimy o kontakt z biurem handlowym biuro@studiohoryzont.pl lub przez stronę Drukarnia Internetowa Warszawa – www.studiohoryzont.pl  Dla tych z Państwa, którzy nie dysponują gotowymi projektami plakatów (zamknięty plik pdf) oferujemy pomoc naszych projektantów, którzy z przyjemnością doradzą lub pomogą w opracowaniu takiego projektu lub skorygują istniejący projekt. Zapraszamy do poznania naszej oferty cenowej druku plakatów.